Hallo allemaal,

En toen was ik te laat met mijn stukje inleveren. Dit terwijl ik me nog zo voorgenomen had altijd op tijd te zijn. Michel doet veel werk voor de opmaak van het Noorderlicht, en als hij dan ook nog de  voorzitter achter de broek moet zitten…

Op de voorjaars-ALV, in Serena, werd het financiële jaarverslag weer goedgekeurd, afscheid genomen van secretaris Bonnie en kennisgemaakt met nieuw bestuurslid Willemijn. Nogmaals bedankt Bonnie en welkom Willemijn. Aansluitend werd er van het water genoten en van de glijbanen gegleden. In het bubbelbad werd nog lang Nederlands gekletst.

 

Trouwens Michel is niet de enige die zich sterk inzet voor de vereniging. Iedereen in het bestuur draagt zijn of haar steentje bij. Toch kan het soms moeilijk zijn om alles gedaan te krijgen. Na het vertrek van Bonnie als secretaris, bleek deze post moeilijk bezet te krijgen binnen het bestuur. Deze belangrijke taak vraagt tegenwoordig ook nogal wat IT-kennis. Binnen onze ledengroep hebben we als bestuur gelukkig Rob Verbeek bereid gevonden om ons bij te staan. Wat fijn dat weer een jong lid ons wil helpen. Rob ondersteunt ons nu, als aspirant bestuurslid, en het bestuur draagt hem op de volgende ledenvergadering voor als achtste bestuurslid!

Over inzet gesproken. Ons lid en foto-/videograaf Jefunne heeft weer een leuk filmpje gemaakt van de geslaagde koningsdagviering, die je hier kunt bekijken:

En wat was het gezellig en wat smaakten de bitterballen, pizza’s en drankjes weer goed. Ook de aanwezigheid van Govert-Jan (de ambassadeur) met partner Loes werd enorm op prijs gesteld. Zijn praatje en het Wilhelmus vond ik als de kers op de taart! Merci!

Merci ook voor Guido en de medebestuurs(gezins)leden voor de organisatie. En natuurlijk de leden bedankt voor de grote opkomst!

Hebben jullie de zomerkamplocatie Kristiinankaupunki al in Google bekeken? Wat een mooi oud plaatsje!  Suzanne en Joanneke vonden daar een leuke camping voor het zomerkamp. En natuurlijk zijn jullie allemaal van harte welkom om ook te komen! Het belooft weer een fijn en ontspannen weekend te worden voor jong en oud!

In Uusimaa gaat er weer gefietst worden. Ook worden de (kaart-)avondjes in de kroeg actief bezocht, zo lees ik in de kroeg-appgroep.  Dankzij met name Willemijn zijn we steeds zichtbaarder op sociale media. Nu ook op Instagram!

Bekijk dit alles eens rustig op de website die door Kasper steeds bijgewerkt wordt. En kom lekker mee!

Namens het bestuur wens ik iedereen een fantastische zomer en we hopen jullie op het kamp, eerder in de kroeg, op de fiets of bij een andere activiteit weer gauw te zien en te spreken!

Wim