Op 25 maart organiseert de NviF, in samenwerking met Helsieni, een cursus oesterzwammen kweken op koffieprut. Heerlijk zijn ze die zwammen, vooral vers. En gemakkelijk te bereiden dus, gewoon thuis. Een vermakelijke cursus door Chris (mede-oprichter) in de kantine van zijn bedrijf. Dan heb je ook meteen een indruk hoe deze leuke onderneming draait. De cursus verschaft tips, recepten en een starterspakket voor thuis zodat je meteen aan de slag kunt. Deelname is gratis.

De algemene ledenvergadering of ALV doen we er meteen achteraan. We kijken vooruit naar de activiteiten in 2018 en ronden 2017 af. Heb je nog een idee of voorstel? Wij luisteren graag. Stel je je beschikbaar voor een bestuursfunctie? De vereniging is nog op zoek naar een nieuwe voorzitter bijvoorbeeld.
Laat even weten of je komt via: voorzitter@nederlandsevereniging.fi. Laat ook even weten of je interesse hebt in het voorzitterschap.We willen graag van je horen.

Tot dan, namens het bestuur,

Suzanne Buurman