Sanne Nies in Galerie Huuto in Helsinki:

‘Humming, Buzzing and Blooming'
Galerie Huuto , Eerikinkatu 36, 00180 Helsinki, Finland
30 april - 24 mei, dinsdag - zondag 12.00- 17.00. Helaas is de tentoonstelling uitgesteld tot een later tijdstip.

Sanne Nies, schilder, Nederland.

De Nederlandse schilderes Sanne Nies woont in het hart van de stad en heeft haar tuin omgetoverd tot een paradijs, waar de natuur in overvloed bloeit. Dit is haar inspiratie. Alles is aanwezig; oorsprong, bloei, verwelking, dood, de kleine verfijnde gebaren en overweldigende kleuren, vormen en lichten. Sanne werkt graag op grote doeken van 130-180 cm. Op deze kleurrijke doeken gaat ze op zoek naar de essentie van haar observaties en ervaringen en een verband met de schilderkunst zelf. Uiteindelijk word  het canvas de wereld en vertelt de verf zijn eigen verhaal.

Het is een kleine tentoonstelling en er exposeren ook 3 Finse kunstenaars.

Op de website www.salonsalon.nl, kan je via links veel van mijn werk zien en het hele verhaal lezen.

Hartelijke groet van Sanne Nies