Aan de leden van de Nederlandse Vereniging in Finland,

We gaan de donkere periode tegemoet, geen sneeuw, wel regen en vaak bewolking gedurende de hele dag. Deze donkere periode geld echter niet voor de vereniging. Na onze oproep in het Noorderlicht hebben verschillende leden positief gereageerd en is de crises uiteindelijk bezworen. Afgelopen donderdag heeft het huidige bestuur samen met het toekomstige interim-bestuur in een zeer goede sfeer met elkaar vergaderd.

We nodigen de leden uit om de algemene ledenvergadering (ALV) op zaterdag 27 oktober 2018 bij te wonen. De vergadering begint om 17:00 in Villa FuruvikFuruvikintie 5 in Helsinki.

Ik verwijs naar de bijgevoegde agenda van de vergadering en naar de stem mogelijkheden voor ook die leden die ver weg wonen of niet kunnen komen.
Aansluitend daarop beginnen we om ca. 18:00…18:30 met het wat verlate Leidens Ontzet. Zowel leden als niet-leden zijn welkom. Ook dit keer hebben we die heerlijke haringen die door de Nederlandse Ambassade worden gesponsord. Voor de leden is deelname aan het Leids Ontzet gratis, voor niet-leden vragen we 5€ als bijdrage.

Met nadruk wil ik de leden vragen om als het even kan ook naar de ALV te komen om daar uw stem te laten horen over wat we met de vereniging gaan doen.

Mocht u de contributie betaling voor dit jaar vergeten zijn vraag ik om dit alsnog voor de ALV te corrigeren. De bank rekening nummer van de Nederlandse Verenging in Finland is FI83 2001 3800 4763 83 (Nordea) of neem anders even contact op met de secretaris van de vereniging (secretaris@nederlandsevereniging.fi).

Vrijwilligers voor het meehelpen bij het organiseren van het Leidens Ontzet kunnen zich aanmelden bij Sanne Peltosaari sanne.peltosaari@gmail.com

Vanaf Herttoniemi Metrostation gaan regelmatig de bussen lijn 85 en lijn 86 naar resp. Hevossalmi en Jollaksentie. Zie ook Reittiopas op het Internet. https://www.reittiopas.fi/
Mocht u vragen hebben neem gerust contact op.

Namens het bestuur en de kascommissie
Arie Oudman
kascommissie@nederlandsevereniging.fi
tel 050 – 590 3706