Studiereis Finland van Zorgnetwerk Nederland & Cure Care Network België

Van 24 t/m 26 april 2024 gingen 38 leden van Zorgnetwerk Nederland en Cure Care Network België op studiereis naar Finland. Tijdens deze reis leerden we niet alleen elkaar beter kennen, maar ook het Finse zorg- en overheidssysteem en diverse zorgorganisaties. We bezochten onder andere Mehiläinen, Reaktor, het HUS New Children’s Hospital, de HUS Psychiatric Clinic en Kotisatama. Bovendien maakten we nader kennis met Guido Nuijten, Alexander Benders en Annelies Van Tieghem, die ons vertelden over het wonen, werken en leven in Finland. Ook maakten we een uitstapje naar Tallinn, Estland, om ons verder te verdiepen in de koploper van Europa op het gebied van overheidsdigitalisering. Hier bezochten we e-Estonia en het Tehnopol Science & Business Park. Al met al was het een zeer interessante reis. We zijn allemaal met veel nieuwe inzichten en inspiratie teruggekeerd naar Nederland en België.