Het zomerkamp voor families wordt dit jaar georganiseerd in Sysmä. Dat ligt ongeveer 100 km oost van Tampere, 85 km ten zuiden van Jyväskylä en 155 km ten noorden van Helsinki. We kamperen op de camping Sysmä. Er zijn plekken voor tenten, caravans/campers en huisjes.

Het voorlopige programma ziet er als volgt uit:

Vrijdag 2 augustus:

Aankomst
Avondeten op eigen gelegenheid
Avondprogramma met spelletjes
om elkaar te leren kennen

Zaterdag 3 augustus:

Ontbijt op eigen gelegenheid
Speurtocht
Gezamenlijke lunch
Middagprogramma
Gezamenlijke barbecue
Sauna

Zondag 4 augustus:

Ontbijt op eigen gelegenheid
Sport en spel
Gezamenlijke lunch
Vertrek

Het programma vrijdag begint om 19.00 uur. De lunches zaterdag en zondag, de BBQ en de sauna-avond worden verzorgd door de Nederlandse Vereniging en zijn gratis voor leden. De overnachting op de camping is voor eigen rekening. Het programma wordt aangepast aan de leeftijd van de deelnemers, dus iedereen is welkom van jong tot oud! Meld je aan vóór 1 juli: jyvaskyla@nederlandsevereniging.fi of tel. 044-9461655.

Tot dan! Jelmer en Joanneke