In Tampere vierden we het Nieuwjaar met een borrel in Tuulensuu. Het was wel aan de late kant – al in februari – maar dat kon de pret niet drukken. Het was gezellig met een dikke tien deelnemers. Frappant was dat er weinig overlap was met de deelnemers van het sinterklaasfeest in december. Er is duidelijk behoefte aan verschillende soorten evenementen voor diverse doelgroepen.

De nieuwjaarsborrel, of überhaupt borrelavonden, zijn overigens niet zo gebruikelijk geweest in Tampere. Pas sinds ruim een jaar komen we zo eens in de paar maanden bijeen, dankzij Mieke die met het idee kwam. Jaren geleden (zo’n 10 jaar) waren er wel bijeenkomsten, maar die zijn destijds bij gebrek aan belangstelling opgeheven. Zo heb je altijd een ‘motor’ nodig, die de activiteiten opzet en in beweging houdt. Mieke dus, in ons geval.

De volgende bijeenkomst is ergens in maart gepland. Mocht je langs willen komen, stuur dan even een berichtje naar tampere@nederlandsevereniging.fi.

Johan