Het is alweer enige tijd geleden dat er iets is georganiseerd in Turku, maar op 9 februari kwamen er na lange tijd een twaalftal Nederlanders (inclusief kinderen) bijeen in het saunadorp van Caribia in Turku dat speciaal voor de Nederlandse Vereniging was gereserveerd. Vooral de rooksauna werd druk bezocht en er werd gezellig met elkaar gepraat om vervolgens buiten de sauna af te koelen met een lekker drankje. Voor de kinderen (en natuurlijk ook voor de volwassenen) was er ook het zwembad met een paar snelle glijbanen. De tijd vloog voorbij en met een ontspannen gevoel verlieten we het saunadorp. Met een deel van de groep aten we nog een hapje in het restaurant, om vervolgens de middag met een goed gevoel af te sluiten.

©courtesy https://www.holidayclubresorts.com/en/Resorts/caribia/

Naast dat het vooral gezellig was en al met al een geslaagde middag, werd er ook gepraat over hoe er in de toekomst activiteiten georganiseerd kunnen worden in en rondom Turku. Degenen die aanwezig waren, hopen in ieder geval dat er in de toekomst meer in de omgeving georganiseerd wordt. Dus mocht iemand het leuk vinden om een activiteit te organiseren, neem vooral contact op. Het hoeft niks groots te zijn, al is het alleen om voor een aantal uurtjes met Nederlanders ergens af te spreken.

Vriendelijke groet,

Rein Strikwerda

turku@nederlandsevereniging.fi